O NÁS

kdo stojí za collo?

PŘEDSTAVENÍ

Přehrát video

Jsme tým psychoterapeutů a zároveň nadšenců pro péči a prevenci v oblasti mentálního zdraví. Všichni máme hluboké zkušenosti v této oblasti a každý zvlášť se věnujeme i individuální psychoterapii.


Společně pak tvoříme programy pro firmy tak, abychom co nejlépe dokázali pomoci. Velmi rádi a účinně spolupracujeme s organizacemi, které mají na zdraví a péči o něj podobný názor.

NÁŠ PŘÍBĚH

Spolek Collo jsme založili v roce 2019 jako logické pokračování naší individuální práce podle motta: „Víc hlav víc rozumu a větší legrace.“ Zakladatelkou a hlavní hybatelkou je Jana, která postupně ke spolupráci vyzvala vynikající psychoterapeuty a spřízněné organizace. 


Jana vychází ze své dlouholeté praxe v péči o mentální zdraví zaměstnanců a znalosti firemních prostředí, lektoři přicházejí s novými nápady ze své praxe a spřízněné organizace dotvářejí nabídku ohledně péče o tělo a prostředí, ve kterém zaměstnanci firem pracují. 


Nepostradatelná je spolupráce s našimi konkrétními klienty, kteří jsou spolutvůrci všech našich produktů.

Pomáháme organizacím najít a uskutečnit jedinečný přístup v péči o duševní zdraví jejich zaměstnanců. Díky tomu se společnosti lépe vypořádávají např. s nemocností, fluktuací, s pracovní efektivitou. Psychická odolnost zaměstnanců se zvyšuje, lidé jsou aktivnější v péči o vlastní zdraví a zvyšuje se také důvěra v zaměstnavatele.

Tvoříme platformu, ve které propojujeme kvalifikované odborníky v oblasti mentálního zdraví s osvícenými zaměstnanci či zaměstnavateli, kteří rozumí potřebám lidí v pracovním prostředí.

Sdílení zkušeností a informací a vzájemné propojení přispívá ke vzniku ojedinělých a vysoce efektivních přístupů v péči o zaměstnance.

Vše, co umíme, vkládáme do podpory organizací, které nedisponují potřebnými prostředky na prevenci a péči o zdraví

TÝM COLLO

Jana Peclová

Psychoterapeutka, psychiatrička

Jana je psychiatrička a psychoterapeutka s bohatou praxí v oblasti businessu a HR managementu. Prevenci a péči v oblasti duševního zdraví zaměstnanců se věnuje posledních 15 let. Je autorkou knihy TO JE ONO! Praktická psychologie pro manažery.

Ondřej Šťastný

PSYCHOTERAPEUT

Ondřej vystudoval psychologii, nasbíral mnoho zkušeností v zahraničí jako psycholog i poradce, po návratu do Česka pracoval jako lektor a manažer v mezinárodní společnosti. V současné době se věnuje své soukromé psychoterapeutické praxi ve které se opírá o výcvik v KBT.

Liana Bala

PSYCHOTERAPEUTKA

Liana vystudovala Sociální a kulturní antropologii na Filozofické fakultě UK. Po ukončení studia pracovala na Ministerstvu financí v CFCU/AO v oblasti přechodových programů Phare/Transition facility. Dvanáct let se věnuje psychoterapii v teoretickém rámci Daseinsanalytické terapie, Kognitivně-behaviorální terapie a Schématerapie nejen v oblasti závislostních poruch. V současné době pracuje jako terapeutka na klinice Adicare, s.r.o. – Centru psychologické a psychiatrické péče.

Lucie Straková Jirků

PSYCHOTERAPEUTKA

Lucie pracuje posledních 15 let jako psychoterapeutka v Táboře, kde se věnuje hlavně dětem a dospělým s autismem a Aspergerovým syndromem. Hodně píše a věnuje se lektorské činnosti.

Její vzdělání obsahuje Husitskou teologickou fakultu UK, psychoterapeutický výcvik v rodinné systemické terapii a KBT terapii.

Petr Pivoda

PSYCHOTERAPEUT

Petr se věnuje psychoterapii ve své vlastní praxi a také v Doléčovacím centru v Brně. Je absolventem speciální pedagogiky se zaměřením na etopedii a opírá se o svůj výcvik v KBT terapii. Velkou část své profesní kariery věnoval mládeži ve Středisku výchovné péče pod Diagnostickým ústavem v Brně.

S KÝM SPOLUPRACUJEME

Sledujte nás

Chcete se dozvědět více? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

Chcete získat katalog služeb Collo? Napište si o něj na peclova@collo.cz.

Sledujte nás

Chcete se dozvědět více? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!

 

Chcete získat katalog služeb Collo? Napište si o něj na peclova@collo.cz.